| Ursa_Daniel_1999 a întrebat:

Am cd cu win 7 ultimate cum trebuie sa il instalez ca sa mearga fara sa se mai blocheze adica corect! Se blocheaza des si trebuie sa repornesc pc am ::: Dual core cpu 2.50 ghz 4 gb ram e5200 placa video 2 gb 64 bit ddr3 amd ati radeon 5450k cum sa il instalez corect ca dupa repornire sa nu mai sacadeze si ce sa aleg 64/32 bit am pc pe 32 bit placa video 64 bit ce sa fac ajutatimaaaa dau funda promit va rog frumos am cd cu win 7 ultimate doar spunetimi pas cu las

4 răspunsuri:
| pisiku36 a răspuns:

Ti-as recomanda sa faci un upgrade la procesor macar cu un quad core doarece placa video de 2 giga si un dual core nu prea se inteleg si incearca sa nu mai piratezi windowsurile. Sper ca te-am ajutat.

| Richard002Toto a răspuns:

Dacă ai memoria ram de 2gb de ce ai windows pe 64bit? Cele cui 2 ram trebuie să pui windows pe x86bit iar cele de la 4 rami în sus pe 64 bit. Aceasta este problema de aceasta se blochează calculatorul! Pune windows 7 ultimate pe x86bit și vei uita de probleme va funcționa bine! Funda?

| RAY a răspuns:

Cand se blocheaza se stinge sau?

| Ursa_Daniel_1999 explică:

Se blocheaza si nu mai pot sa fac nimic dar ajutati-ma la setup va rog