| Catana_Alex_1998 a întrebat:

Am cumparat un Huawei P8 lite nou.Are 2 difuzoare. De ce se aude decat un difuzor? O fi stricat? Decat cel din stanga se aude. Funda.,;%

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Huawei p8 lite cat si modelul standard Huawei p8 sunt prevazute cu un singur difuzor, celalalt grilaj este cu rol estetic si in acelasi timp incorporeaza si microfonul pentru convorbiri.

2 răspunsuri:
| Sebaseba33 a răspuns:

Poate e un difuzor mono, nu stero ( are un difuzor mono si unul e doar de forma). Vezi ce zice pe informațiile telefonului, daca zice că e difuzor stereo atunci e stricat modelul tau sau dacă e mono e ok celalalte striati sunt doar de forma

| George068867 a răspuns:

Telefonul are un singur difuzor
Al doilea gratarel pentru sunet este doar de forma
Eu am un LG g2 si tot asa are un singur difuzor in stanga si in cealalta parte are un gratarel pentru un aspect mai placut