| aloken a întrebat:

ieri mi-am luat un Huawei P8 Lite iar cand am ajuns acasa i-am facut un test si dupa cum stiti el la baza unde scrie logo-ul are portul USB si 2 difuzoare unul in stanga si unul in dreapta iar cel din stanga nu se aude si se aude doar cel din dreapta.Este normal? Sa fie ceva din setari? Sau trebuie sa ma duc cu el sa vada cineva ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Http://www.androidauthority.com/huawei-p8-lite-review-616677/ Telefonul are doar un difuzor, foarte multe telefoane se folosesc de treaba aia sa pacaleasca putin cum ca ar avea 2 difuzoare.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i in garantie uita-te pe garantie. Trebuie sa fie un numar de telefon si suna la ei. Daca nu-i in garantie mergi la orice firma de rapartii.