| Costin_Mircea_2000 a întrebat:

Am încercat sa schimb locația internetului meu folosind un proxy din SUA.(ca sa pot accesa google play din SUA).5 minute totul a mers pefect dar dupa aceea nu mi-a mai mers deloc wi-fi-ul (stiu cum sa rezolv aceasta problema). Intrebarea este daca as folosi datele mobile in schimb (fac hotspot de pe telefon si schimb proxy-ul de pe tableta) se vor genera costuri suplimentare(va costa ca si cum as fi in SUA sau ca in Romania?). Daca da, atunci cum pot schimba locatia fara a genera costuri suplimentare si fara a strica wifi-ul?
Ofer fundă

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Ma orce ai incerca sa faci si proxy si hide ip si change ip DNS uril tale tot de roman :))
eventual sa faci o conectiune gen VPN intre tine si un server din america
sau incearca cu asta
http://www.dnsmadeeasy.com/