| ionutcool a întrebat:

am nevoie de ajutor am pus o placa video si niste rami pe pc si nu-s ce jocuri sa iau ca e veche rau placa si nu-s ma ajutati
deci vine asa rami 512 si placa nVIDIA GeForce4 MX 440 cine ma ajuta primeste funda!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Schimba tot calculatorul. Ce ai tu acolo sint piese de muzeu...

| ionutcool explică (pentru KodrutZ):

Stiu asta da vreau sa ma descurc cu asta pana iau altu dupa il duc la muzeu

| KodrutZ a răspuns (pentru ionutcool):

Atunci ia si invata ceva util, ca sa iti permiti unul misto.