| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o parere.
Ce sa aleg iPhone6 sau Samsung Galaxy S6? Pana acum am avut de la Apple iPhone 4 si 5, iar de la Samsung am avut Samsung Galaxy GT-S5570. In vara vreau sa imi iau alt telefon si stiu ca S6 e mult mai bun dar parca as vrea iPhone 6.

Răspuns Câştigător
| FearIsALiar a răspuns:

IPhone 6.De ce? Esti fata si nu vrei sa te cari cu,"caramida" in buzunar. iPhone 6 este si mai stilat si mai de bun gust.Iti recomand white and gold, i meant black and blue.

5 răspunsuri:
| k330sk3a a răspuns:

Poti sa iti iei iphone 6 si sa te dai mare cu el SAU iti iei s6 si te bucuri de functiile in plus pe care le are

| kapmaru a răspuns:

Recomand la toti s6 il folisesc de jumate de an dar sunt impresionat cu totul. Iphone e doar un brend poti sa te dai mare si tare cu el dar nu asi spune ca merge.

| Sloaken a răspuns:

Samsung este cea mai buna firma de electronice dupa mine deci iti recomanda Samsung galaxy es 6

| DJDamaris a răspuns:

Samsung galaxi s6 e mai bun decat iphone happy

| Fcsb_Eugen_1998 a răspuns:

Eu folosesc de 7 ani Samsung cu toate ca am fost tentat de zvornuri că Samsungul imbatraeste sistemul de operare rami etc... minciuni si Iphone la fel ambele sunt telefoane la fel de bune dar Samsingurile sunt mai ok iti recomand S6 nu face greseala sa iti iei S6 edge daca ti-a cazut si s-a spart rama trebuie schimbata toata sticla...