| Th3Vampir3 a întrebat:

Am o problema..Cand ma uit la vreun videoclip de pe net sau din calculator nu se aud vocile...se aude doar sunetul de pe fundal. Astept pareri.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Verifica cablurile boxelor, mufe. Cum sunetul e stereo, uneori intr-o parte se aude fundalul, iar in alta vocile.

| DDCC a răspuns:

Probleme cu driverul audio sau cu difuzoarele (boxe, căști).
Pentru drivere audio, poți încerca să le actualizezi cu
Driver Pack Solution 12.3 Full.
Dacă mai ai ceva căști sau boxe încearcă și cu ele.
Și, instalează ăsta http://ninite.com/.net-air-flash-flashie-shockwave-silverlight/ (face niște update-uri doar).