| Amplifier a întrebat:

Am o problema cu netu, deschid pc si netu mere cam 10 minute dupa cand vreau sa deschid o pagina se incarca la nesfarsit acolo sus e a doua zi cand mi se intampla (netu e prin fibra optica)?

Răspuns Câştigător
| Paul_Paul_1997_KM7g a răspuns:

Problema e de la calculatorul tău. Ai Windows XP? Bagă 7 sau 8 dacă merge bine. Ai Vista? Același lucru. Ai 7? Restabilirea de sistem, reinstalarea sunt variantele de a rezolva...
Ai 8 sau 8.1? Același răspuns ca la 7 numai că reinstalarea se poate face și prin "Refresh your PC" (tot cu DVD-ul sau stick-ul de instalare)