| Iustin15 a întrebat:

peste vreo saptamana imi expira contractul de internet 3G de la telekom (fostul cosmote) prin modem la pret de 40 lei/luna. Dupa durata acestor doi ani ma declar nemultumit.Am avut parte de viteze mici intre 0-200 kbps/s rar mergea cu 200 kbps.De fiecare data cand doream sa intru pe internet sa vad un video pe youtube nu mergea, abia se incarca pagina in vreo 10 minute dar videoclipul.Cand doream sa caut ceva pe google trebuia sa astept vreo 30 minute pana se conecta pana se incarca pagina pana intram iar pe un alt Link.Descarcam 1 Mb in 5-10 minute si uneori chiar nu mergea de loc sa-l descarc. Vreau sa-mi bag oferta cu Televiziune L+Internet L+Voce M tot de la telekom cu 80 lei pe luna.Internet de 200 Mb prin fibra optica.
https://www.telekom.ro/fix/televiziune-l-internet-l-voce -m.html
Eu locuiesc pe o ulita, si de la drum spre casa sunt cam 70-100 m, firul de fibra optica este gratuit? Trebuie sa platesc ceva in plus in afara de cei 80 lei?
Si ii mai intreb cei care beneficiaza de acest pachet daca sunt multumiti de acest pachet si daca merita cei 80 lei/luna.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca va trebui sa platesti conectarea, + abonament pe acea luna apoi urmeaza sa platesti normal!
Conectarea te va costa intre 100 si 200 lei!
Mai intereseaza-te ca acum a aparut si internet separat, numai internet si abonamentul lunar e intre 40 si 100 lei depinde de pachetul ales... si are o viteza foarte buna! Bafta!