| WakeVkD a întrebat:

Sall TPU, Am o problema cu PC-ul, dupa ce imi sta aprins o perioada de timp ( variaza ) de ex 20 minute mi se opreste adica mi se face ecranul negru, si nu mai pot face nimic si daca ascult muzica, muzica se opreste, dar pc-ul perge in continuu, adica e aprins, functioneaza tot, ventilatoare, tot ce sa fac? Oare sa fie procesorul? Am schimbat pasta pe el dar tot asa face. am schimbat si procesorul... la fell... HELP MEE!

Răspuns Câştigător
| aaaddd112 a răspuns:

Am si eu o cunostinta care a patit la fel
pana i s-a dus sursa de tot scgimba sursa funda?

1 răspuns:
| Meli2000 a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa mergi la un specialist. Este greu sa descriu de la laptop ce a patit PC-ul, in primul rand pentru ca nu am vazut cu ochii meiwinking. Ce iti sugerez sa faci cu el, este sa mergi la un om priceput in astfel de lucruri. Am o cunostinta care a patit ceva asemanator. asa ca am mers la un om specializat in reparatii si i l-a rezolvat.