| RazvanNx a întrebat:

Sall TPU, Am o problema cu pc, vreau sa intru in safe mode pe Asus p4p800.Am incercat f8 si f5 si delete dar nu merge.Ce tasta trebuie apasata?

2 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Asta nu are de-a face cu modelul PC-ului, ci este o optiune a Windows-ului. Dupa ce iti apare meniul de boot, apesi de multe ori tasta F8 pentru a fi sigur ca iti intra meniul de Safe Mode.

| Seby90 a răspuns:

Pentru safe mode este simplu. Reseteaza-l cand se incarca windowsul, la urmatorul boot vei primi un meniu "start windows normally, safe mode, safe mode with networking" etc.