| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul meu de tagged sau hi5 de data asta. sad Cand incerc sa ma autentific imi apare chestia asta: Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat.
Eu nu m-am sters contul, nu stiu ce are.Stiti oare ce ar putea avea? happy

3 răspunsuri:
| USK a răspuns:

Din pacate, contul tau a fost anulat din terte motive.

| Maneses_Rodica_1905 a răspuns (pentru USK):

Care sunt aceste motive

| Munteanu_Adela_1952 a răspuns:

Mi-au suspendat contul pe Tagged sunt din 2009 pe acest site, intre timp mi-am schimbat Id-ul si nu am operat schimbarea in pagina mea. Acum ei au verificat daca nu sunt robot si mi-au trimis pee vechiul e-mail un cod de accesare.Cum pot sa iau legatura cu ei sa comunic noul ID ca sa pot primi codul pentru reconectare pe hi5 sau tagged cum se numeste acum.