| Katts a întrebat:

Am o problema cu windows, deodata mi-a aparut sa instalez un program i-am dat cancel, dar el s-a instalat, i-am dat sa se dezinstaleze iar in timp ce se dezinstala dispareau aplicati din start windows 8. M-am gandit ca daca il updatez poate imi revin aplicatile dar cand intru in store dupa 2 sec imi iese. Ce pot face sa-mi apara aplicatile si sa intru in store? HELP PLEASE!

2 răspunsuri:
| vladutz12345 a răspuns:

Mda.windows 8 este mai usor de virusat fiindca Microsoft nu au toate updateurile de securitate pregatite.Inceraca o reinstalare sau devirusare. Poate fi un virus.

| RaduRx a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi.big grin