| Aly_4722 a întrebat:

revin cu intrebarea pusa acum ceva timp :p. deci am windows vista (stiu ca nu este asa de bun) si la inceput am instalat messenger 8, apoi am vrut sa instalez messenger 10 pentru ca aparuse atunci la inecput si oricum ma saturasem de 8. ma rog happy si cand am vrut sa il instalez surpriza big grin nu a mers laughing si nu inteleg de ce fiindca mess 8 merge si 9 si 10 nu straight face va. si imi zice ce va de genu

"C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\YahooMessenger. exe

The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log for mor detail. ". dau cea mai mare fundita >:" :*

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Pe Windows Vista orice e posibil. Instaleaza-ti Windows 7 Proffesional sau Ultimate. N-o sa mai ai probleme. Oricum, Windows Vista e o bataie de joc.

1 răspuns:
| Aly_4722 explică:

Se pare ca ai dreptate laughing e praf Windows`u :* mersi!