| cFlorin a întrebat:

Am o problema generela la PC.Folosesc Windows 7! De ceva timp imi vine o fereastra cand deschid pc "Windows is not genue" ( de app 2 saptamani ) si astazi cand am deschis pc nu mi se mai incarca bara de progrese in dreapta jos acolo unde apar programele in rulare/care vor rula... pur si simplu in bara am doar conexiunea la net, ma conectez dar nu pot accesa cam nici un program decat my computer. La fiecare program deschis zice : " WINDOWS CANNON ACCESS THE SPECIFIED DEVICE, PATH, OR FILE. YOU MAY NOT HAVE THE APPROPIATE PERMISSIONS TO ACCESS THE ITEM." Ce sa fac? DAU FUNDA MARE!
PS:Nu stiu daca din cauza la aia cu genue, doar am tinut sa precizez.

Răspuns Câştigător
| BlueByte a răspuns:

Mai incearca odata, dar deschide-l ca administrator.
Dai click de dreapta pe program si dai Run as Administrator.
Daca nu, trebuie sa reinstalezi windowsul!

9 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Este din cauza chestiei cu genuine. Windowsul nu este original.Cauta pe internet Windows 7 Watermark Remove si deschide-l.

Răspuns utilizator avertizat
| BlueByte a răspuns (pentru cFlorin):

Da! Dupa dai Remove WAT si dai restart!

Răspuns utilizator avertizat
| BlueByte a răspuns (pentru cFlorin):

Nu iti reinstaleaza nimic!
http://download.chip.eu/......29985.html

Răspuns utilizator avertizat
| BlueByte a răspuns (pentru cFlorin):

Mai incearca odata, dar deschide-l ca administrator.
Dai click de dreapta pe program si dai Run as Administrator.
Daca nu, trebuie sa reinstalezi windowsul!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da din cauza la genuine e. windows ul tau este piratat si tu l ai lasat sa faca update uri si ai fost prins ca nu folosesti un windows original.

cea mai buna solutie este sa reinstalezi windows ul si sa nu il mai lasi niciodata sa faca update uri.

| 14andrei1990 a răspuns:

No genue=nu-i original windowsul. cauta pe GOOGLE windows 7 crack apoi downloadezi arhiva aia si dai dublu clik pe autorun la programul care sa descarcat... astept feedback+funda