| RaulGeorge798 a întrebat:

Sall TPU,am o problema la PC, imi merg putin sacadat, repet doar putin sacadat jocurile.Am instalat toate driverele de la placa video (ATI) doar k trebuie sa mai instalez insusi placa video din control panel, sectiunea add hardware.Cum se face, imi apar multe optiuni acolo dar trebuie sa aleg doar 1. Care sa aleg din ele pentru a instala placa video:Standard Game port,Sm bus controller, Other Pci Bridge Service, Radeon 9250/9200 SERIES-Secondary, Radeon 9250/Series, MPU-401 Compatible Midi Device, SI SUNT MULTE ALTELE doar k nu le-am mai scris.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, mica ta problema e ca ai un calculator care era bun pentru jocuri acum 10 ani. In rest, toate bune.

| K0sti a răspuns:

Nu ai instalat nimic inseamna! Insusi placa video inseamna driverele!

Răspuns utilizator avertizat
| adevarulplagiat a răspuns:

Ce denumire are placa ta video?