| raduionutz13 a întrebat:

Am o placa video Radeon 9250/9200 Series si o placa integrata. M-am uitat in bios si se pare ca laca video integrata ar fi mai buna. Cand introduc firul de la monitor :

Power Saving Mode

Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Placa video intregrată nu cred că merge dacă nu apare nimic pe monitor... când deschizi pc-ul dacă nu apare imaginea de boot nu merge placa video, dacă rămai cu cea intregată, trebuie dezinstalat driver-ul de la cea care ai avut-o şi băgat acela de la integrată, oricum plăcile intregrate nu sunt chiar atât de bune, mai mult sunt pentru rezervă. încearcă să faci un efort să îţi ei o altă placă video dacă chiar vrei să o schimbi.

| raduionutz13 explică:

Imi puteti sugera o placa dedicata pe care pc-ul meu sa o suporte?
Am 1 gb ram ddr2
Placa video 128 ddr1
Iubirea mea :X Proces 3.0 ghz
sursa 320V