| Bimbaa a întrebat:

Buna (*_*)! mi-am reinstalat windowsul, am instalat si driverele, dar cand intru in "ComputerManagement", la sectiunea "Device >Manager"="Other Device" imi apar cateva lucruri cum ar fi : "Multimedia video Controller";"USB Device";"Video Controller". ce trebuie sa fac? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Ai cumva TV Tuner? Cauta driveri si pentru el.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Ai dat restart la pc dupa ce le-ai instalat?

| catavn a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic!
Doar daca iti apare la ele semnul intrebarii "? " inseamna ca nu sa instalat driverele sau nu le ai instalate ori nu functioneaza corect.
Daca ai windows 7 atunci o sa le descarce singur de pe net daca nu trebuie sa le faci update.
Cauta softuri de update la drivere, gen Driver genius dar iti trebuie licenta mai sunt si free dar nu imi vine acum in minte.