| Attack619 a întrebat:

am o problema: mi-am instalat Code::Blocks 12.11 si cand vreau sa execut un program imi apare It seems that this file has not been built yet. Do you want to built it now? si cand dau yes nu se intampla nimic. Am incercat sa dau rebuilt, sa reinstalez Code::Blocks-ul de mai multe ori dar nimic nu merge. Precizez ca am luat Code::Blocks-ul de aici http://www.codeblocks.org/downloads/26 (codeblocks-12. 11mingw-setup.exe). Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Mda... Sa nu iei niciodata code::blocks de pe internet, nu gasesti nimic bun. Daca ai nevoie pentru la scoala la info atunci cere.l profei sa ti.l puna pe un stik, daca nu gaseste pe cineva care face info la scoala sa ti.l de.a pe stic