| TheodoraBy a întrebat:

stiu ca am mai pus aceasta intrebare dar am nevoie de ajutor si nu ma las pana nu reusesc. Va rog mult cine stie de ce dupa ce construiesc un program in code::blocks si ii dau Build and Run nu se intampla nimic, iar daca ii dau Run imi spune astfel: "It seems that this file has not been built yet. Do you want to build it now?" Va rog din tot sufletul ajutati-ma!

1 răspuns:
| ArseneDenisa a răspuns:

Trebuie sa dai build, daca vrei sa meargă mai repede si mai usor da pe f9. daca tot nu iti merge inchide programul si deschide-l iarasi