| Fidec a întrebat:

Sall TPU, am o tastatura pe usb de la dell si nu merge bine, adica cand vreau sa scriu ce faci imi baga si alte litere de la ea numai numerele imi merg bine, atat. Tastatura este Dell SK-8115. ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Poate ai varsat ceva pe ea sau e stricata pur si simplu, nu conteaza ca e Dell dau alta marca daca s-a stricat, s-a stricat nu ai ce-i face, poti s-o duci undeva la reparat, incearca si alta tastatura de la alt pc poate are ceva pc-ul! funda?

| notatrol a răspuns:

Ai varsat ceva pe ea.
Arunc-o la gunoi.

| Cristian_Dumitrescu_1980 a răspuns:

Salut, mai ai tastatura. daca nu mai ai nevoie de ea ..asa avea nevoie de tastele ei big grin, mai ales daca este in limba engleza ..nu altceva.