| jeffdragos a întrebat:

Salut,de ce la laptop cand vreau sa scriu la tastatura lui in corporata imi baga cifre si litere amestecate uitati un ex: t*4(TPU) b6gdan(bogdan) tra3a3a(tralala)? acum sunt pe o tastatura prin usb va rog raspundeti-mi in loc de o face 6, in loc de m face 0 etc va rog raspundeti-mi FUNDA giganta!

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Ai tastatura trecuta in mod in mod,, numere" ca sa o schimbi in mod normal tasteaza,, fn" si,, bloq.num".
Cind este in acest mod, numeric, iti v-a tipari ceea ce este scris cu litere albastre pe tastatura si cind nu ceea ce e cu litere albe. Deasemenea asculta si ce zice alex+xxxx dar incearca prima data ce ti-am spus eu!
Numai bine!

2 răspunsuri:
| alexanonimu a răspuns:

incearcă una dintre următoarele combinaţii: FN+NumLk, FN+F11, Shift+NumLk sau Alt+NumLk