| bombonyk04 a întrebat:

.. am si eu o intrebare: daca am antivirus la calculator acela avg internet security si imi conectez telefonul la calculator su ajutorul cablului usb pot sa imi scanez si telefonul? daca da cum? unde trebuie sa apas?sadsadsadsad multumesc dau fundita si vothappy

Răspuns Câştigător
| pinguluk a răspuns:

Pai mai intai conectezi telefonul apoi dai la my computer si o sa vezi coneciunea dai click dreapta pe el si SCAN WHIT AVG, daca n-ai inteles uite aici un video : http://www.youtube.com/watch?v=r82884kh3fk

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Pai ca sa iti scanezi telefonul intrii in telefon (de pe PC) si dai click dreapta si scan (eu asa fac)

| kRyStY_1411 a răspuns:

Bagi cablu si intri de pe calc in telefon si dai CTRL+A si dupacea dai CLICK dreapta si dai SCAN ANTIVIRUS! FUNDAAAAAAAAAA

| Andrei011 a răspuns:

Pai cand conectezi telefonul la calculator prin cablu de date iti apare o partitie noua ce reprezinta telefonul si dai click dreapta pe partitie apoi `scan with avg `(parca asa)