| FreeStyle a întrebat:

Am pe laptop internet prin cablu...si vreau sa stiu daca pot sa ma conectez la internet pe telefon cu ajutorul cablului usb. Telefonul e Galaxy S3

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Poti ''transmite'' semnal wi-fi cu ajutorul placii tale de retea din laptop ( wifi ) Downloandeaza si instaleaza acest programel : http://www.wifihotspotcreator.com/
Cu wi-fi pornit pe laptop, iti setezi numele retelei tale wi-fi, si o parola, dupa care dai start. Acum laptopul tau emite net unde poti lua si cu telefonul, si cu tv-ul si cu tot ce vrei tu internet de pe acel laptop.

| FreeStyle explică (pentru Jipa95):

Dupa ce fac tot..nu imi gaseste reteaua pe telefon

| Jipa95 a răspuns (pentru FreeStyle):

Imposibil.ti-am spus sa pornesti wi-fi pe laptop cand vrei sa dai net cu laptopul, si normal..sai ai cablu de net in laptop.

| andreiboss31 a răspuns:

Daca se potriveste la mufa nu vad de ce nu...

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Cred ca ar merge.

| FreeStyle explică:

PS: telefonul e Samsung Galaxy S3