| AllxNike a întrebat:

Sall Tpu...Am si eu o intrebare. Daca vreau sa instalez Windows Xp Service Pack 2 Home Edition, la instalare trebuie sa scot cablul de INTERNET? Va Rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MrHeadshot a răspuns:

Cand se instaleaza un sistem de operare nou este recomandat sa ramana conectate la PC doar tastatura mouse-ul si audio.In rest trebuie toate deconectate!(bineinteles pentru o instalare corecta!)Bafta!

3 răspunsuri:
| kbej a răspuns:

Trebuie sa ramana conectat doar imaginea si mouse-ul!

| otylyaotty a răspuns:

Orice windows ai instala, este indicat sa deconectezi pc-ul de la net.

| AriesTime a răspuns:

Poti sa scoti internetul, dar iti recomand Service Pack 3.