| LucianCV a întrebat:

Revin cu o alta problema cu calculatorul:
Acum am windows XP home edition,dar e in italiana(asa l-am luat),cum sa-l pun in engleza? Am cautat la control panel un language pack dar nu am gasit nici unul, daca vreau sa instalez unul in romana dar imi spune ca trebuie sa fie in engleza.
Idei? big grin

3 răspunsuri:
| LucianCV explică (pentru Tagaso):

Am incercat, am luat chestia aia cu genuine si imi da o eroare in italiana, dar nu zice ca win nu e genuine

| Tagaso a răspuns (pentru LucianCV):

Eu ți-am dat lik de download petru limba de interfață, că nu ai limba engleză probabil a fost dezinstalată deși nu prea cred, deci de aclo descarci care limbă o vrei tu, nu era vorba de genuine dacă îți spune că nu e genuine n-o să poți instala pack de limbă până nu pui remowe wga