| aurel1234 a întrebat:

Am si eu o intrebare:"de ce imi da eroare cand dau like la anumite postati de pe facebook" si cum o pot remedia?(rog seriozitate).

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Man, dar eroarea este foarte clara! Ai facut abuz de butonul de like, ca sa zic asa, iar facebook te-a blocat pentru asta, crezand sa spammezi. Din ce stiu, nu se poate rezolva de catre utilizator in sine. Este o interdictie ce ti-o impun cei de la facebook o anumita perioada de timp. Va trebui sa astepti ca acel interval sa se scurga, si dupa nu vei mai avea probleme.

Pana atunci, va trebui sa te lipsesti de butonul de like.

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pentru ca ai dat prea multe like-uri intr-o singura zi.Asa se intampla si la cererile de prietenie daca dai prea multe intr-o singura zi nu mai ai voie sa trimiti un timp sau chiar ti se va inchide contul 2-3 zile.

| miTzuliK93 a răspuns:

De ce eroare vorbim aici? Pune un print.

| aurel1234 explică (pentru miTzuliK93):

"If looks like you were misusing this feature by going too fast.You've been blocked from using it." Asta e... ce pot sa fac?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru aurel1234):

Man, dar eroarea este foarte clara! Ai facut abuz de butonul de like, ca sa zic asa, iar facebook te-a blocat pentru asta, crezand sa spammezi. Din ce stiu, nu se poate rezolva de catre utilizator in sine. Este o interdictie ce ti-o impun cei de la facebook o anumita perioada de timp. Va trebui sa astepti ca acel interval sa se scurga, si dupa nu vei mai avea probleme.

Pana atunci, va trebui sa te lipsesti de butonul de like.

| aurel1234 explică:

Da.mi email/fb cv k sunt pe tell

| aurel1234 explică:

Si ce pot face ca sa o remediez?

| aurel1234 explică:

Si cum o remediez?