| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare... straight face mi-am cumparat si eu sony ericsson xperia x10 mini si... am citit pe siteul official si am vazut ca se pot descarca aplicatii speciale pentru telefonul meu. de pe un site " android market " asa si dau download la o aplicatie si imi scrie starting download am citit in ghidul utilizatorului si scria ceva de DRM ( Digital Rights Management ) Administrare drepturi digitale. si ziceau ca trebuie sa cumpar nu stiu ce licenta. de unde cumpar acea licenta? straight face multumesc!

1 răspuns:
| DeniiiD a răspuns:

Pai normal ar fi sa o poti cumpara de tot pe AndroidMarket straight face.Eu nu am incercat inca aplicatia desi il am de ceva timp.cel mai bine ar fi sa mergi la reprezentantii(Orange, Vodafone, cosmote) de unde l-ai luat si sa intrebi happy