| Cold a întrebat:

mi-am cumparat si eu sony ercisson Xperia X10 mini. si cand intru pe android market... este un site special pentru telefoanele cu sistem de operare android dau download la o aplicatie si nu se descarca... am citit manualul de utilizare si scria acolo ca aplicatiile sunt protejate prin drepturile digitale de autor sau ceva de genul si mai scria ca va trebuie sa cumpar o licenta sau sa reinoiesc una cum cumpar o licenta si cum o introduc. Multumesc!

1 răspuns:
| lol5755 a răspuns:

Trebuie sa iti pui si un cont acolo in android market! L.ai pus? Daca da si nu merge pot sa aduci telefonul la setarile din fabrica si poate atunci o sa iti mearga! Mult succes!