| Crysty1996 a întrebat:

am si eu o intrebare mi-am luat acest laptop http://www.emag.ro/laptopuri/notebook-acer-aspire-as5738 zg-453g50mnbb-cu-procesor-intel-174-pentium-174-dual-cor etm-t4500-230ghz-3gb-500gb-ati-radeon-4650-1gb-linux--pL X.PPZ0C.001 ii bun? merg toate jocurile dativa si voi cu parerea DAu funda!

Răspuns Câştigător
| cristiopris31 a răspuns:

Pai la ce dotari are fretele meu cum sa nu-ti mearga toate jocurile noi.e foarte bun parerea mea

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

De mers, toate merg, depinde si pe ce detalii. Dar daca ai de gand ca: cu un laptop de 1800 lei sa faci placile video de 3000 de lei, te inseli. Daca as fi fost in locul tau, as fi ales dsktop, deoarece in aceeasi bani sunt de 2-2.5 ori mai performante.(expert in domeniu)