| alexino33 a întrebat:

.. am si eu o nelamurire. Am un pc facut pe bucatele de mine. am o sursa urano sx 500, hdd 500 gb Western Digital, carcasa raidmax, 8gb ram ddr3 1333mhz dragon age. trebuie sa imi vina comanda de o placa video Msi R7 250 1gb ddr5 128biti. si vreau sa imi mai iau un procesor Intel pentiun dual core g2030 3ghz si o placa de baza MSI H61M-P20. totul ok pana aici, nelamurirea mea este ca o sa duca Gta V, Battlefield 4 etc. Jocuri de sfarsitul anului acesta?

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sigur le va duce pentru ca si procesorul si placa video sunt destul de bune. Dar vor merge bine la setari inalte sau bune. Nu la setari foarte inalte.