| xCrank a întrebat:

am si eu o problema am dat upgrade la soft la iphone si cand sa il aprind imi ramane imaginea cu maru nu se incarca ce s-a intamplat?
pls ziceti-mi

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Sigur n-ai gresit ceva? Ar trebui sa iei procesul de upgrade de la capat, cu mare atentie. Poate ti-a scapat ceva! Daca nu, cauta pe forumuri dedicate Iphone.

| andreitare00 a răspuns:

Ai iphone? crank? s-a strigat memoria

| andreitare00 a răspuns:

De cate ori l-ai scapat? poate s-a blocat imagina sau memoria. Poti sa-l duci la reparat ca poate e grav!rolling on the floor stai linistit cred ca o sa reusesti