| Macovei_Antoniu_1998 a întrebat:

Salut am iphone x dar cand imi fac selfie imaginea nu ramane asa se invarte.e o problema sau asa e iphone x..cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Imaginea o poti roti tu dupa cum doresti.adica dupa ce faci poza, te duci la photo, deschizi poza si de acolo ii faci ce doresti, rotesti, sau mai stiu eu ce se mai poate face.

| anonimg a răspuns:

Caută ca telefonul să nu fie în poziția "blocare rotație".

| George192 a răspuns:

Sigur pare a fi o problema incearca sa dezactivezi "rotirea automata " poate asta este cauza sau du-te la magazinul de unde l-ai achizitionat si daca ai garantie rezolva-ti problema