| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema astazi am pornit laptop bla bla bla era pe Youtube si deodata se aude un bipait asa nu foarte tare si tot face asa odata la nu stiu ce sa zic 20-30 de min cand laptopul e in priza vreau sa mentionez ca bateria mi s-a ars si trebuie sa il tin in priza cand il folosesc este de la Asus si nu neaparat pe Youtube oriunde as merge pe orice pagina tot bipaie dupa 30 de min dau funda!

Răspuns Câştigător
| CiprianArjoca a răspuns:

Pai daca ai bateria arsa este logic ca bipaie, iti bipaie ca sa te anunte ca are o problema. Te poti duce la un IT-ist sa iti schimbe bateria. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai sigur il duci la un service reparatii calculatoare, acolo vei afla ce are, nu aici.

| AlexaMoltez a răspuns (pentru CiprianArjoca):

Ce sa zic poate dar pana acum nu mai bipaia.

| AlexaMoltez a răspuns (pentru CiprianArjoca):

Ah si mai vr sa zic ca acum cand a bipait a fost conectat la o alta priza sa zic eu mai incarcata tv ul un incarcator de tel si laptopul de obicei il bag in alta singur app windows 8 64 bit 4gb ram