| sysop01 a întrebat:

am si eu o problema cu netu.
imi merge foarte greu, intra pe google foarte greu, mi se deschide o pagina foarte greu.
am net de la upc prin 20mb/s, ei mi-au pis modem cu wirelless sper sa nu fie de la modem ca au mai venit odata sa mi-l schimbe!
astept un sfat de la voi, o parere!
Funda!

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca merg toate aplicatiile care au nevoie de net greu din acest punct de vedere atunci au 2 posibile cauze ram si cpu mici sau problema de la operatorul de net
daca merg doar o parte asa de greu atunci schimba le cu versiuni putin mai vechi
insa pe wireless intotdeauna merg mai greu ca e semnalul mai slab si nu e cablat sa mearga ca "uns" se bruiaza semnalul...