| cezarpcul a întrebat:

Dc imi intra in pagina de net greu si merge netu greu. adic are momente cand merge repede iar prost ce se intampla oare

4 răspunsuri:
| GuessWhoIAm a răspuns:

E posibil sa ai virusi, da`i un format si o sa se rezolve problema!

| BiancaDenisa a răspuns:

Probabil ai un virus, daca nu ai inca antivirus descarca unul!

| cezarpcul explică:

Ms mult prieteni

| afcuser2 a răspuns:

Daca e ceva de genul dupa ce platesti factura merge mai repede atunci ti se duce traficul daca este o saptamana merge repede alta prost si tot asa este de la operator.