| Busy95 a întrebat:

am si eu o Problema

Miam Cumparat o tableta odys Neox7 si Miam downladat Jocuri de pe http://android.mob.org Si cand O conectez tableta la pc... Imi merge le bag Jocuri tot ce am nevoie le bag in folderu download si cand intru pe tableta sa instalez Jocul din downlad Nu mil arata... Cum pot sa imi bag. Jocuri pe tableta sau ce pot sa fac ca sa Imi mearga jocurile
:D

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Poate iti merge : Mergi in setari ->settings (security) (securitate) ->unkown sources (sure necunoscute)->dai click si accepti.

2 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Ai cumaparat o tableta cu android, applicatile le downloadezi de pe "Play Store", cauta pe tableta, Bafta
Funda? Daca nu stii ceva scrie in privat.

| Busy95 explică:

Aici am inteles dar eu vreau sa imi bag de pe pc pe Tableta big grin Jocuri

| SDavidS a răspuns (pentru Busy95):

Poate iti merge : Mergi in setari ->settings (security) (securitate) ->unkown sources (sure necunoscute)->dai click si accepti.