| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema :nu stiu dc atunci cand am intrat pe mess am dat din greseala log out si cand sa ma loghez bag uservaneul si cand sa bag parola o bag cum trebuie si imi da eroare ca ii gresita ...si doar am bagat-o pe aia corecta ...am incercat toate parolele pe care le stiu (cu gandul ca poate am gresito eu) si nici unu nu mere.
Am dat la forget passworld...bag id de mess bag codu ala care mi-l arata acolo si imi pune niste intrebari si eu cum am contul de cativa ani nu mai stiu ce rasp am lasat. La o intrebare imi spune sa-ni pun porecla din copilarie (am avut multe si le am incercat pe toate si nici una nu-i buna.
1. Daca stiti careva o metoda de a-mi recupera contul va rog spuneti-mi cum sa fac sau dati-mi vreun link cu tutorial cum sa fac sa-mi recuperez messu
Dau funda la rapunsul care ma ajuta sa-mi recuperez messu
Va rog stoarceti-va creierii si ajutati-ma laughing
Ps: Multumesc ca nu m-ati injurat big grin

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, in general chestiile astea se intampla cand intri de pe mai multe ip-uri. O alta variant ar fi daca la inregistrare ai introdus o adresa de e-mail alternative pentru recuperarea parolei. Daca nu ai avut adresa asta, doar pe baza intrebarilor de securitate mai poti recupera contul. :-(

2 răspunsuri:
| Alexandrumrz a răspuns:

Este eroare de la app si serverul yahoo sau ce folosesti tu, contul tau nu este blocat sau alte chestii. intra online pe contul tau cu google chrome sau godzila firefox si ai a vezi ca merge

| razzviy a răspuns (pentru Alexandrumrz):

Nu mere sa intru pe yahoo.mail cu contul
ca am incercat