| NyKo_Nicholas_1997 a întrebat:

am si eu un lg gm360 eu am internetu pe el merge foarte bine dar nu pot sa vad pe youtube pentru ca n-am cum sa schimb setarile pentru streaming in niciun fel stie cineva cum le pot schimba ?urgent!funda!

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Setarile la streaming se schimba din playerul telefonului (RealPlayer, etc, etc.) intri in player si dai optiuni si acolo iti va aparea. iar setarile le gasesti foarte usor cu un shearch pe google. bafta

| kmyangel a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu tel meu, insa la mine s-a dovedit ca internetul de la Orange e de vina, cu o cartele de cosmote mergea totul perfect sad