| Cross_Alextzu_1984 a întrebat:

Am un Allview City Life cu Android 4.1 si as vrea sa ii pun 4.2 sau 4.4.2 kitkat.Cum pot sa fac asta?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Astepti update-ul. Ar trebuii sa iti apara o notificare pe ecran atunci cand vine. Sau daca vrei, du-te cu tableta la un service gsm, si-ti vor pune baietii de acolo nu 4.2, ci 4.4 daca doresti.

Bft!

| hp8510p a răspuns:

In general astepti update de la producator dar avand in vedere ca este o tableta chinezeasca nu mai primesti update-uri

| PolBoss a răspuns:

Daca nu ai vreun update de la Allview, instalezi un custom ROM. Cauta pe net.

| Laurentizyu a răspuns:

Asta ti se face la un service de telefoane, Dar nu iti recomand, deoarece telefoanele au acel android din motive de buna functionare si pot aparea erori.