| Muresan_Dani_1995 a întrebat:

Am o întrebare: de care performanţe trebuie să dispună smartphone-ul ca să poată rula jocul MADOUT OPEN CITY? Am încercat pe un Allview p4 life( android 4.4.2.kitkat, 1 G ram, quad-core, 1, 3GHz) și nu rulează. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Asta se poate juca si pe seam!
Si nu cred ca nu iti merge te pe telefon are cerinte foarte mici jocu.

| Muresan_Dani_1995 explică (pentru Axys):

Deci nu rulează pur și simplu. Am descarcat apk si obb. Am instalat si la pornire îmi apare un ecran roz infinit, deci nu rulează. Poate pe un telefon cu procesor de 1500GHz și cu 3GB momorie ram...