| xKtalyN a întrebat:

Am un calculator amd sempron(tm) 145 procesor 2.81, 1.75 GB rami.....are 2 sloturi
As vrea sa aflu cati rami suporta ca vreau sa-l tunez pic ca s-a dus garantia...dau funda celui care ma ajuta!
Y! M:Catalin_andrei_2000@yahoo.com id-ul meu de mess daca puteti adauga sa imi explicati

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

In functie de placa de baza. cu siguranta iti suporta cel putin 4 gb ram

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea da mai multe detalii despre el cum ar fi numele placii de baza ar fi mai bine, revin cu raspuns daca dai detalii