| Eduard_AlexTzu_1991 a întrebat:

Am un hdd WD My Book de 4TB si nu mai am acces la datele dupa el.L-am scos din calculator fara safe remove si l-am bagat in laptop si nu mai vede partitia.Cum as putea sa recuperez datele fara sa formatez HDD? Funda mare

1 răspuns:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Salut. Exista multe programe de recuperat datele dupa hard chiar si dupa formatare. GetData Recovery, Pandora Recovery si ICare Data Recovery. Mai jos aveti un tutorial video despre recuperarea datelor. Sper sa va fie de folos. http://videotutorial.ro/......ial-video/