| Alexandra_Paval_1994 a întrebat:

Am un stick usb pe care laptop-ul il citeste, insa atunci cand vreau sa il deschid imi cere sa il formatez insa nu imi doresc asta pentru ca am date foarte importante pe el. Cum as putea sa recuperez ceea ce am pe stick fara sa pierd datele? Am cautat si pe net insa nu am gasit nimic folositor in cazul meu. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Folosind de exemplu Easeus data recovery wizard, sau un program similar. nu face prostia sa il formatezi ca nu vei recupera 100% datele.