| nyteshade1797 a întrebat:

Am un laptop Fujitzu Siemens Esprimo v5535 si nu merge wirelessul la el... Adica e pe toane. Astazi merge o data, iar daca il sting nu mai merge. Acum nu mai merge deloc si nu mai stiu ce sa fac. Ziceti-mi ce as putea face pentru a merge wirelessul iar.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat cu reinstalarea windows-ului/ sau, daca ai xp, ai incercat upgrade la 7? Poate difera versiunile si te-ajuta. Ori poti incerca cel mai nou driver de wireless, ori sa-i schimbi wireless-ul la service. Poate fi si un fir dezlipit (e posibil) si de-aia merge cateodata.

1 răspuns:
| Musat_Iulian_1994 a răspuns:

Asigura-te ca driverul e in regula.