| Adryan_Maryan_1998 a întrebat:

am un laptop HP pavilion g6 si din greseala i-am pocnit balamalele care sustine display-u si s-a rupt firele nu se mai vede nimic pe el dar daca al conectez la o plasma cu un cablu hdmi sau cablu pc merge sa vad pe plasma. multumesc dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Seby1994 a răspuns:

Salut! il poti conecta la o plasma, cu conditia sa aiba sursa proprie de current(plasma), altfel arzi laptop-ul. Dar mai ine da fuga cu el la reparat( o sa te coste ceva) k daca mai ai nevoie de el in deplasare nu cred ca o sa stai cu monitoru dupa tine.Bafta

| Jackster a răspuns (pentru Seby1994):

Deci asa tehnic ar avea calculator All-in-one. laughing

1 răspuns: