| CrysMax a întrebat:

am un LG Optimus One P500 sunt pe cosmote si nu stiu cum sa fac setarile de internet cine ma poate ajuta dau funda!
RASPUNSURI URGENTE PLISS

4 răspunsuri:
| CrysMax explică (pentru SasNetRomania):

Direct de pe tel nu prin telefon la ei

| SasNetRomania a răspuns (pentru CrysMax):

Daca citeai atent vedeai ca :
1. Parametrii generali pentru configurarea telefonului mobil (accesând Internetul de pe telefonul mobil, cu un software specific)
o APN (Access Point Name): broadband
o Nume utilizator: nu se completează
o Parola: nu se completează
o Pagina de start: m.webnwalk.ro
o Când se face conectarea la Internet direct de pe telefon nu este nevoie să se seteze număr de dial-up.

2. Setările necesare conectării printr-un PC (folosind telefonul mobil ca modem)
o APN (Access Point Name): broadband
o Număr apel:*99#
o User name: nu se completează
o Password: nu se completează