| CoSmA606 a întrebat:

Am un notebook gigabyte M912 si cand apas tastele CAND 2 si q intervine CAPS LOCK! Nu stiu ce sa mai fac. Am aceasta problema de demult. intr-o zi cand am deschis notebook-ul si scriam si dintr-o data probleme cu tastatura! Mentionez ca am 1 GB RAM procesor INTEL ATOM CPU n270 1.6 ghz windows xp sp2. La fel se intampla si cu windows 7. cine ma ajuta sa rezolv problema funda + VOT! Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Jijell a răspuns:

In afara de inlocuirea tastaturii nu ai alta solutie. Netbook-ul tau este un model mai vechi, gasesti din dezmembrari o tastatura buna pe la 50, 70 lei maxim.