| AnonymousForEver99 a întrebat:

Am un notebook HP care are o problemă, când încerc să îi bag Windows 7 îmi dă mereu o eroare la partiții. Toate merg bine până ce apar astea de făcut partițiile, indiferent cum fac partițiile, tot îmi dă o eroare. Și nu știu ce să mai fac... Helppp

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Formateaza hard disk-ul dupa care poti instala lejer si fara alte complicatii orice sistem de operare pe acel notebook.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Nu poti trai fara partitii?
elimina toate partitiile existente si lasa hdd intreg
apoi dupa formatare daca te roade partitionarea folosesti Partition Wizard Free si ti le creezi.