| IonutValentin14 a întrebat:

Am un PC si un laptop Asus windows 7 si un router (LB-LINK) iar cand ma conectez la PC prin cablul de la router merge internetul, iar cand ma conectez la laptop prin wifi imi arata ca merge internetul dar cand intru pe browser nu merge, de la router nu cred ca este pentru ca pe telefon imi merge netul.Va rog sa ma ajutati cat mai repede!

Dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca alt browser sau reseteaza-l pe acela pe care vrei sa intri.

| IonutValentin14 explică (pentru anonim_4396):

Da doar ca mie nu imi merge netul nici daca intru pe un joc online sau alt tip de browser.

| IonutValentin14 explică (pentru anonim_4396):

Da doar ca mie nu imi merge nici daca intru pe alt tip de browser sau un jocuri online pe laptop.

| IonutValentin14 explică:

Da doar ca mie nu imi merge nici daca intru pe alt tip de browser sau un joc online.